Přihláška řemeslníka

Přihlášku prosím podejte elektronickou formou:

Kllikněte prosím zde - přihláška řemeslníka 2020

Přátelé řemeslníci, kolegové!

V loňském roce dosáhlo řemeslo 86 členní zastoupení na festivalu a to za cca 6 měsíců možnosti přihlášení. Letos bylo tohle číslo překročeno za necelé 4 týdny! Potom přišel tenhle průser. Vše se zastavilo. Předprodej taky. Vy jste také měli a máte jiné starosti.

Koncerty budou. Ne pod názvem festival, ne na jednom místě.. Kdyby bylo nutné, ještě v říjnu, omezení velikosti davu, víme ukočírovat a hlavně zaplatit i takový status. Váš zájem mne v tyto dny vedl ke konzultaci s Ludmilkou Vaškovou a shodli jsme se, že Zděchov je to pravé místo pro jednodenní jarmark Valašských letokruhů. Vím,

že mnozí to máte těžké, že doslova bojujete o přežití a Vaše vůle udržet Váš foch pro sebe i další generace prožívá opravdu těžkou zkoušku. Řemeslo už většinou nemá zlaté dno... Nerad bych kupoval mašlovačky nebo ošatky z plastu s cedulí mejdinčína anebo chajtvajn...

Až se to uvolní, budete v té krátké době a omezených příležitostech vybírat eventy, kterých se účastníte. My - Valašské letokruhy, Vám dáváme možnost 10. října 2020 na druhém ze tří koncertních dní - Valašské letokruhy - Zděchovské ozvěny.

Pod poslední přihláškou k termínu 1. a 2. srpen 2020 dělám hrubou čáru a kdo má zájem přijít na Zděchov 10. 10. 2020 - přihláška, jak víte, je na www.valasskeletokruhy.cz Sdílejte kolegům řemeslníkům. Těchto pár slov pošlu mejdlem všem původně přihlášeným. Kritériá jsou jasná, je možné, že tentokráte dojde i na výběr. Zděchovské ozvěny zažijou svou premiéru a hned od začátku sledujeme docela přísná pravidla. Přátelé, dá se říct, že většinu vás znám osobně, víte jak to dělám a víte, co je krédem Valašských letokruhů - jakási rovnováha ve všem, ale prioritou je kvalita v každém ohledu.

Manipulační poplatek je nezbytný - 250 kč. Kdo bude mít stánek svůj - 129 kč. (121 kč platíme za stánek majitelům)

Když na Vaši přihlášku nezareaguji do 3 dnů, je akceptovaná. Když se ozvu, nebo odpovím mejdlem, znamená to, že je nutné něco řešit. Oficiálně je možnost přihlášení otevřena dnešním dnem a uzavřeme ji 30. června 2020 Jen ve zcela mimořádném případě bude okno k přihlášení otevřené déle. Dokdy, zveřejníme včas a přehledně.

Program Zděchovských ozvěn je už vidět všude pod hlavičkou Valašské letokruhy.

Z dobrého zdroje - bude teplo, slunečno, teplota kolem 23 stupňů Celsia. A když se čirou náhodou pletu, tak se z toho nepos...m!

mirojam